Namiestnictwo

Tymczasowe forum namiestnictwa harcerskiego i starszoharcerskiego Hufca ZHP Konstantynów im. Janusza Korczaka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-08-16 20:04:52

milupa3

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 6
Punktów :   

Miana

Na razie chciałabym wypisać rzcezy które moim zdaniem powinny podlegać ocenie:

- spełnianie wymagania liczebności drużyny
- spełnianie wymagania przeszkolenie kadry
- umundurowanie
- obrzędowość (proporzec, kronika, plakietka, obrzędy i zwyczaje) - może warto w pierwszym roku kronikę i proporzec dać jako oddzielne w formie motywacji
- udział kadry w pracy namiestnictwa
- udział drużyny w pracy hufca, chorągwi, ZHP
- zdobywanie stopni i sprawności w drużynie
- praca zastępów
- turniej drużyn

Piszcie co jeszcze uważacie za konieczne i co sądziecie na temat tego co już napisałam.

Offline

 

#2 2010-08-17 09:39:33

Fiszu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Miana

Hmm... no nie wiem - stan uzębienia? A tak na serio, to sądzę, że jest akurat, żeby nie było za dużo. Podoba mi się punkt drugi, ale nie wiem jakim cudem zamierzacie rzetelnie i obiektywnie oceniać pracę zastępów. Przecież wiadomo, że zastęp nowy, jego rytm pracy, zwyczaje i ogólne ogarnięcie będzie znacząco odbiegać od ludzi pracujących ze sobą np. 2 lata. Wiem, bo w Iskrze mam zastęp, który ma dwa lata i taki który istnieje od stycznia. Nie mam w ogóle opcji ich do siebie porównywać i oceniać, każdy jest dobry na swój sposób, ale starszy automatycznie wygrywa pod względem harc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antybarca.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.centrumpbf.pun.pl